Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

harpi3 Creative Commons License 2018-11-14 20:54:27 2193

Basszus most adtam oda a bontósnak,elvitte a kocsival együtt!

A hozzászólás:
Wilhelm Zoltán Creative Commons License 2018-11-13 21:01:37 2192

Sziasztok!

 

T30-hoz gyári emelőt lehet valahol kapni? Vagy esetleg valakinek elfekvőben, otthon, a satupad legsötétebb aljában? Hálás lennék a segítségért. Köszönettel. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!