Keresés

Részletes keresés

Csimpolya Creative Commons License 2018-11-13 21:35:02 13739

Nemrégiben az egyik áruházban olyat láttam, aminek valahogy sárgás-rózsaszín virága volt, de megálltam, és nem vettem meg. A sajátjaimban is gyönyörködhetek. 

A hozzászólás:
sickamic Creative Commons License 2018-11-13 19:22:14 13738

Már nálunk is bimbós a karácsonyi kaktusz. :)

Előzmény:
Csimpolya Creative Commons License 2018-11-12 09:20:46 13737

Szép látvány! Nálam is kezd virágozni, fura mód a fehéren van több, a piroson kevesebb, eddig fordítva szokott lenni. Akármilyen a színe, nekem mindegyik tetszik, és gyönyörködöm benne.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!