|
|
|
|
 |
Csimpolya
2018-11-13 21:35:02
|
13739
|
Nemrégiben az egyik áruházban olyat láttam, aminek valahogy sárgás-rózsaszín virága volt, de megálltam, és nem vettem meg. A sajátjaimban is gyönyörködhetek. |
|
A hozzászólás:
 |
sickamic
2018-11-13 19:22:14
|
13738
|
Már nálunk is bimbós a karácsonyi kaktusz. :) |
|
Előzmény:
 |
Csimpolya
2018-11-12 09:20:46
|
13737
|
Szép látvány! Nálam is kezd virágozni, fura mód a fehéren van több, a piroson kevesebb, eddig fordítva szokott lenni. Akármilyen a színe, nekem mindegyik tetszik, és gyönyörködöm benne. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|