Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
ererer Creative Commons License 2018-11-07 20:48:21 19

A hírhez kiegészítésként elmondta egy magát megnevezni nem akaró gyepkarbantartó, hogy ha Soros beszáll a foci bizniszbe, azzal akarja bosszantani Orbánt, hogy lesz foci is végre, nem csak stadion. Ami a miniszterelnöknek eddig nem jött össze. 

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2018-11-07 20:44:34 18

Azért ma elviszem a sot!

Mr. Soros sürgősséggel kérte a Parlament gazdasági-bizottságának összehívását: jövőre már Magyarországon szeretnr adózni, mert kevesli a sportegyesületeknek juttatott TAO-t, az ő TAO-Forintjaival bizonyára rövid időn belül mi is 3-4 csapattal indulhatnánk a BL-ben.

Oppácska!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!