Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
solak Creative Commons License 2018-11-03 12:25:52 321

Oké köszönöm a választ,akkor megbarátkozok vele.

Előzmény:
Hooti Creative Commons License 2018-11-03 09:21:27 320

Ha ráfugázol, ki fog peregni, nem kapcsolódik össze a régi fuga anyagával.

Kivésed és utána kikaparod az éleknél, vagy hozzászoksz, hogy ilyen lett. Én utóbbit választanám, véséskor félő, hogy a lap széle is meg meg sérül sajnos, az még csúnyább lesz, minta a kicsit mély fuga.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!