Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
claas patrol Creative Commons License 2018-10-30 05:07:26 4902

,-)) Egy 'hetési kondás leányával' kezdeném...  (majd elmoggya aztán.. , a hemssiírest...   xDD...  :-))  Durok lesz a vége...  ,-))

Előzmény:
ZalaiBetyár Creative Commons License 2018-09-09 20:08:50 4898

Üdvözlöm a kedves tagokat! 

 

Kérdéssel, illetve tanácskéréssel fordulnék hozzátok. 

Idén apám nyugdíjba vonult, de sajnos szegény nagyon nem találja fel magát, unatkozik szakadatlan. Korábban is felmerült már, hogy tartson/tartsunk disznót, de most találok alkalmasnak ennek a dolognak az eljövetelét. Azzal legalább lekötné magát és hasznos is lenne. 

 

Az első kérdésem az lenne, hogy 2 disznó, ha nem testvérek, el lesznek egymással? 

Mikor, milyen évszakba érdemes megvenni a malacokat? 

Körülbelül milyen összeget kell rájuk fordítani egy évbe? 

 

Illetve a fajtákat illetően érdeklődnék (részben ezért is van az első kérdésem).

 

Én egy Hampshire sertésre gondoltam, és mellé egy magyar lapály. 

 

Az öreg tartott már disznót, talán belejönne újból a dologba. 

 

Előre is köszönöm szépen a válaszokat! 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!