Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
banyabogyo Creative Commons License 2018-10-27 23:22:44 3820

Kedves Adri,

 

érdekelne, hogy melyik céget ajánlanád. Ablakcsere előtt állok és nem szeretnék rosszul választani

 

 

 

Előzmény:
honda11 Creative Commons License 2018-04-26 09:03:22 3748

Szia,

 

Én ablakos cégnek dolgozom.

Tiszta szívvel ajánlom.

Gyors, jó minőség, az árak is kedvezőek.

Sok mindenkinek ajánlottam már, mindenki nagyon elégedett.

Szívesen megmutatom a lakásomat referenciaként:) (22. Kerulet).

 

Ha gondolod, írj:)

 

Udv,

Adri

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!