Keresés

Részletes keresés

Gery1978 Creative Commons License 2018-10-26 09:47:16 914

Engem nem kell meggyőznöd, én is jobban örülnék, ha nem streamen kellene nézni az Euroligát. :)

 

De amúgy igen, sajnos akkor is többen nézik. Az Euroligáért se meccsenként fizetnek, tehát nem az ingyenesség számít ilyenkor, hanem a nézettség.

Ma legalább a 3-ból kettőt ad a Tv. Kár persze, hogy pont a 2 zöld csapat meccsét nem, de ez már szőrszálhasogatás lenne, az időrend a másik kettőnek kedvez.

A hozzászólás:
-Wellon Creative Commons License 2018-10-26 09:32:49 913

Akkor is,ha a 3. focimeccs mondjuk a Levante-Huesca, a kosár meg mondjuk a Real-Barca Hangával?

A focimeccs csak példa volt,tudom,hogy nem játszanak nemzetközi kupában,de hétvégente simán adnak egy ilyen meccset is, merthogy a jogot megvették a nagycsapatok miatt,kvázi 2 gyengébb csapat meccsét ingyen közvetítik. Az embernek herótja van a rengeteg focitól.

Előzmény:
Gery1978 Creative Commons License 2018-10-26 08:45:27 912

Az az igazság sajnos, ezt Kristófék is többször elmondták, hogy a 3. focimeccset is többen nézik, mint a kosárlabdát 2 másik focimeccs mellett. Anno volt ilyen is, nem lehet rájuk fogni, hogy nem próbálták ki. Számok nem hazudnak, sajnos. Ők se saját maguk ellenségei.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!