|
|
|
|
 |
Akela85
2018-10-24 19:01:47
|
2185
|
köszi, tehát a linket képen szereplő szűrő is elöl van?
Akkor vajon hol/mi csöpög a nafta? |
|
A hozzászólás:
 |
KiDs57
2018-10-24 14:48:57
|
2184
|
Az üzemanyag szűrő nem hátul van, hanem elöl a szélvédő előtt/alatt. (2.2 dCi)
üdv |
|
Előzmény:
 |
Akela85
2018-10-23 15:03:25
|
2181
|
sziasztok
2.2 T30 2006
A hátsó hídnál a tanknál folyik az üzemanyag, feltehetően a szűrőnél, az lenne a kérdésem ez a fajta szűrő van ott(fajtára)?
előre is köszönöm a segítséget.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|