|
|
|
|
 |
Csimpolya
2018-10-24 15:54:21
|
87024
|
Jó hírem van Lukrécia számára: az időjósok szerint megint szinte-szinte nyár lesz! Bár lehet, hogy ezzel elmulasztja az engesztelő áldozatnak szánt csirkemájat. |
|
A hozzászólás:
 |
trizs77
2018-10-24 12:02:33
|
87023
|
Lukrécia úgy döntött, itt az ősz.
Már egy hete, be- bekéredzkedik nappal is.
Szundít bent a melegben, majd kimegy 2-3 órára.
Néha ráfázik, mert mire késő este kedve lenne bejönni, már nincs odahaza senki aki beengedné.
Na püff.
Akkor így járt.
De Ő nem felejt.
Legközelebbi találkozáskor duzzogva közli : Nem felejtettem, hogy kint hagytál a hidegben.
Ilyen teljes házi személyzete (mind a hárman) elébe vonulunk , bocsánatot kérünk, és valami fínom falatokkal akarjuk lekenyerezni.
Ez hol sikerül, hol nem.
Ha nincs odahaza csirke máj, akkor buktuk az alázkodós kísérletet.
|
|
Előzmény:
 |
Csimpolya
2018-10-24 08:53:55
|
87022
|
Ami azt illeti, én szívesen tanulnék tőlük, de ezen a téren nagyon tehetségtelen vagyok. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|