Keresés

Részletes keresés

Csimpolya Creative Commons License 2018-10-24 15:54:21 87024

Jó hírem van Lukrécia számára: az időjósok szerint megint szinte-szinte nyár lesz! Bár lehet, hogy ezzel elmulasztja az engesztelő áldozatnak szánt csirkemájat.

A hozzászólás:
trizs77 Creative Commons License 2018-10-24 12:02:33 87023

Lukrécia úgy döntött, itt az ősz.

 

Már egy hete, be- bekéredzkedik nappal is.

Szundít bent a melegben, majd kimegy 2-3 órára.

Néha ráfázik, mert mire késő este kedve lenne bejönni, már nincs odahaza senki aki beengedné.

 

Na püff.

Akkor így járt.

 

De Ő nem felejt.

Legközelebbi találkozáskor duzzogva közli : Nem felejtettem, hogy kint hagytál a hidegben.

 

Ilyen teljes házi személyzete (mind a hárman) elébe vonulunk , bocsánatot kérünk, és valami fínom falatokkal akarjuk lekenyerezni.

Ez hol sikerül, hol nem.

Ha nincs odahaza csirke máj, akkor buktuk az alázkodós kísérletet.

 

 

 

 

 

 

Előzmény:
Csimpolya Creative Commons License 2018-10-24 08:53:55 87022

Ami azt illeti, én szívesen tanulnék tőlük, de ezen a téren nagyon tehetségtelen vagyok.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!