Keresés

Részletes keresés

Csimpolya Creative Commons License 2018-10-21 16:42:58 13734

Néha velem is megesik az ilyesmi, szerencsére ritkán. Több egyéb mellett ezért kedvelem a kaktuszokat. Egyser viszont megtörtént, hogy nem vettem észre azt, hogy az eső után jó sok víz maradt a cserépalátétben, szerencsétlen növény nem bírta. Azóta erre is odafigyelek.

A hozzászólás:
CBNora Creative Commons License 2018-10-21 11:41:52 13733

Nem először...

Nyáron általában elfeledkezem a lakásban lévő növényekről. A viaszvirág leveleit néha sikerül papírvékonyra fonnyasztani, ezt ő is virágzással szokta meghálálni.

Előzmény:
Csimpolya Creative Commons License 2018-10-20 21:49:50 13731

Állítólag a virágzás érdekében kissé sanyargatni kell, úgy látszik, most bejött.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!