|
|
|
|
 |
Csimpolya
2018-10-21 16:42:58
|
13734
|
Néha velem is megesik az ilyesmi, szerencsére ritkán. Több egyéb mellett ezért kedvelem a kaktuszokat. Egyser viszont megtörtént, hogy nem vettem észre azt, hogy az eső után jó sok víz maradt a cserépalátétben, szerencsétlen növény nem bírta. Azóta erre is odafigyelek. |
|
A hozzászólás:
 |
CBNora
2018-10-21 11:41:52
|
13733
|
Nem először...
Nyáron általában elfeledkezem a lakásban lévő növényekről. A viaszvirág leveleit néha sikerül papírvékonyra fonnyasztani, ezt ő is virágzással szokta meghálálni. |
|
Előzmény:
 |
Csimpolya
2018-10-20 21:49:50
|
13731
|
Állítólag a virágzás érdekében kissé sanyargatni kell, úgy látszik, most bejött. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|