|
|
|
|
 |
CBNora
2018-10-21 11:41:52
|
13733
|
Nem először...
Nyáron általában elfeledkezem a lakásban lévő növényekről. A viaszvirág leveleit néha sikerül papírvékonyra fonnyasztani, ezt ő is virágzással szokta meghálálni. |
|
A hozzászólás:
 |
Csimpolya
2018-10-20 21:49:50
|
13731
|
Állítólag a virágzás érdekében kissé sanyargatni kell, úgy látszik, most bejött. |
|
Előzmény:
 |
CBNora
2018-10-20 18:41:40
|
13729
|
Az én fürdőszobaimon is vannak már bimbókezdemények. Ő ott volt egész nyáron, időnként hosszabb ideig el is felejtettem meglocsolni. Nem is nőtt szinte semmit, de az egyáltalán nem baj. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|