Keresés

Részletes keresés

CBNora Creative Commons License 2018-10-21 11:41:52 13733

Nem először...

Nyáron általában elfeledkezem a lakásban lévő növényekről. A viaszvirág leveleit néha sikerül papírvékonyra fonnyasztani, ezt ő is virágzással szokta meghálálni.

A hozzászólás:
Csimpolya Creative Commons License 2018-10-20 21:49:50 13731

Állítólag a virágzás érdekében kissé sanyargatni kell, úgy látszik, most bejött.

Előzmény:
CBNora Creative Commons License 2018-10-20 18:41:40 13729

Az én fürdőszobaimon is vannak már bimbókezdemények. Ő ott volt egész nyáron, időnként hosszabb ideig el is felejtettem meglocsolni. Nem is nőtt szinte semmit, de az egyáltalán nem baj.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!