Keresés

Részletes keresés

CBNora Creative Commons License 2018-10-20 18:41:40 13729

Az én fürdőszobaimon is vannak már bimbókezdemények. Ő ott volt egész nyáron, időnként hosszabb ideig el is felejtettem meglocsolni. Nem is nőtt szinte semmit, de az egyáltalán nem baj.

A hozzászólás:
Csimpolya Creative Commons License 2018-10-20 16:52:03 13728

A karácsonyi kaktuszomon már mutatkoznak a bimbók, úgyhogy behoztam őket az erkélyről, mert ha később mozgatom, elhullatja őket. Láttam a piacon olyat, ami már virágzik, na de kinek sürgős? Nekem aztán nem! 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!