|
|
|
|
 |
CBNora
2018-10-20 18:41:40
|
13729
|
Az én fürdőszobaimon is vannak már bimbókezdemények. Ő ott volt egész nyáron, időnként hosszabb ideig el is felejtettem meglocsolni. Nem is nőtt szinte semmit, de az egyáltalán nem baj. |
|
A hozzászólás:
 |
Csimpolya
2018-10-20 16:52:03
|
13728
|
A karácsonyi kaktuszomon már mutatkoznak a bimbók, úgyhogy behoztam őket az erkélyről, mert ha később mozgatom, elhullatja őket. Láttam a piacon olyat, ami már virágzik, na de kinek sürgős? Nekem aztán nem! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|