|
|
|
|
 |
sickamic
2018-10-16 21:32:47
|
87020
|
vegyél kettőt, egyet a macskának, egyet magadnak :) |
|
 |
Csimpolya
2018-10-14 08:34:04
|
87018
|
Törekszem arra, hogy ember és topiktársaim hasznára legyek! :-) |
|
A hozzászólás:
 |
pajaci
2018-10-13 17:09:40
|
87015
|
Köszi, sokat segítettél :-) |
|
Előzmény:
 |
Csimpolya
2018-10-13 16:14:47
|
87014
|
Nekem is volt ilyen virágom, de nem maradt meg, pedig nem is ette a macskám. Ezért aztán ennek a bonyolult, nehéz kérdésnek a megoldását rád bízom, te tudod a legjobban. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|