Keresés

Részletes keresés

pajaci Creative Commons License 2018-10-13 17:09:40 87015

Köszi, sokat segítettél :-)

A hozzászólás:
Csimpolya Creative Commons License 2018-10-13 16:14:47 87014

Nekem is volt ilyen virágom, de nem maradt meg, pedig nem is ette a macskám. Ezért aztán ennek a bonyolult, nehéz kérdésnek a megoldását rád bízom, te tudod a legjobban.

Előzmény:
pajaci Creative Commons License 2018-10-13 11:24:15 87012

Vettem egy ilyen állítólag Erica nevű virágot, a macskám legnagyobb örömére. Két pofával zabálja tépi a virágát. Most bajban vagyok, hogy hova is ültessem.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!