|
|
|
|
 |
pajaci
2018-10-13 17:09:40
|
87015
|
Köszi, sokat segítettél :-) |
|
A hozzászólás:
 |
Csimpolya
2018-10-13 16:14:47
|
87014
|
Nekem is volt ilyen virágom, de nem maradt meg, pedig nem is ette a macskám. Ezért aztán ennek a bonyolult, nehéz kérdésnek a megoldását rád bízom, te tudod a legjobban. |
|
Előzmény:
 |
pajaci
2018-10-13 11:24:15
|
87012
|
Vettem egy ilyen állítólag Erica nevű virágot, a macskám legnagyobb örömére. Két pofával zabálja tépi a virágát. Most bajban vagyok, hogy hova is ültessem.

|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|