|
|
|
|
 |
galaxi46
2018-10-18 21:31:18
|
2180
|
Köszönöm, és elnézést, hogy késve válaszolok a hozzám intézet kérdésedre.
Nem, nem unatkozom sőt, nagyon ritkán tudok benézni ide. Olyankor megpróbálok válaszolni a kérdésekre, főleg a nekem intézettekre.
Vigyázz viszont a hozzászólásaiddal, mert a topic gazda nem szereti nagyon sem a viccet, sem az ilyen off topicot, még háromhetente egyszer sem. |
|
A hozzászólás:
 |
dela65
2018-10-13 15:58:30
|
2177
|
Magas színvonalú, értékes hozzászólások!
Gratulálok!
Unatkoztok? |
|
Előzmény:
 |
galaxi46
2018-10-12 21:23:19
|
2175
|
Komolyan azt hiszed, hogy érdekel bárkit is, hogy mit csinálsz?:)) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|