Keresés

Részletes keresés

manowner Creative Commons License 2018-10-09 18:18:50 87008

A tapasztalatom, hogy a legkezesebbek a befogadott cicák és nem is válogatósak. Mégpedig azok, amelyek családi környezetben születtek, de a lelketlen gazdik kidobták őket. Az ilyen kis jószágok nagyon értékelik, ha valaki befogadja őket. Nyilván megfelelően le kell kezelni, mielőtt kisgyerek kezébe kerülnek.

CBNora Creative Commons License 2018-10-09 16:16:15 87007

Azt hiszem, a Ragdoll elég nyugodt. Az orosz kéket nem tudom.

A sima házi macska lehet ilyen is, olyan is, sokfélék.

A hozzászólás:
trizs77 Creative Commons License 2018-10-09 16:05:33 87006

Ismerős megígérte a leány unokának, hogy karácsonyra kap egy burmai barna kiscicát.

Mert a lányunoka ezért nyávog már évek óta.

 

Ismerős leánya, a lányunoka édesanyja kiakadt mint a kakukkos óra. Beígérte apukájának (ismerősömnek) hogy az Antarktiszon lévő öregek otthonába dugja................:-)))

 

Most felhívott.

Szövetségest keres.

Beszéljük le apját (ismerősömet) hogy ne vegyen az unokának karácsonyra kismacskát.

 

Nem ígértem meg, de azt igen, hogy a burmairól lebeszélem.

Gyönyőrű cica, nekem tetszik is, de olyan családba ahol reggel 7-kor elmennek otthonról, és a kisleány jön haza délután 4-kor, szülők este 6-kor nem való burmai macska.

 

Valami más fajtát, nyugodtabbat keresek, mely jobban egyedüllét tűrő.

Szívem szerint síma házi macskát ajánlanék, de azt a nagypapa egója nem veszi be.

 

Most hétvégén megingattam egy kicsit.

Az elébb felhívott, hogy ha burmai nem lehet, mit szólnék az orosz kékhez ?

 

Mit szóljak?

 

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!