Ismerős megígérte a leány unokának, hogy karácsonyra kap egy burmai barna kiscicát.
Mert a lányunoka ezért nyávog már évek óta.
Ismerős leánya, a lányunoka édesanyja kiakadt mint a kakukkos óra. Beígérte apukájának (ismerősömnek) hogy az Antarktiszon lévő öregek otthonába dugja................:-)))
Most felhívott.
Szövetségest keres.
Beszéljük le apját (ismerősömet) hogy ne vegyen az unokának karácsonyra kismacskát.
Nem ígértem meg, de azt igen, hogy a burmairól lebeszélem.
Gyönyőrű cica, nekem tetszik is, de olyan családba ahol reggel 7-kor elmennek otthonról, és a kisleány jön haza délután 4-kor, szülők este 6-kor nem való burmai macska.
Valami más fajtát, nyugodtabbat keresek, mely jobban egyedüllét tűrő.
Szívem szerint síma házi macskát ajánlanék, de azt a nagypapa egója nem veszi be.
Most hétvégén megingattam egy kicsit.
Az elébb felhívott, hogy ha burmai nem lehet, mit szólnék az orosz kékhez ?
Mit szóljak?
|