|
|
|
|
 |
manowner
2018-10-09 14:34:00
|
87005
|
Silver nem örült volna, azt hiszem az új jövevénynek:) |
|
A hozzászólás:
 |
Csimpolya
2018-10-09 14:13:39
|
87004
|
A toyger kölykök teljesen úgy viselkedtek, mint bármely más kölyökmacska: játszottak. Igaz, az egyikük felidézte nagy rokonát, mert vérszomjas morgások és szemvillogtatások közepette marcangolta a játékát. Mondani sem kell, ő volt a legnépszerűbb.
Pénteken látogatóban voltam Nógrád megyében, az egyik ház előtt három kölyök és az anyjuk napozott. Az egyik kölyök rögtön kelletni kezdte magát, hempergett, és amikor óvatlanul közelebb mentem, pofozgatni kezdte a bokámat. Fölvettem, úgy dorombolt, hogy már-már túlzás. Erős kísértést éreztem, hogy a mellényem alá gomboljam, bár szerintem, ha elkérem, jó szívvel adták volna, de ellenálltam a hirtelen vágynak. |
|
Előzmény:
 |
manowner
2018-10-09 13:40:23
|
87003
|
Köszi a beszámolót:) Toygert még sosem láttam élőben, kíváncsi lennék rá, illetve a viselkedésére. (bár tudjuk, egyénfüggő:)). Kiállításon nyugodtan viselkednek? Bengáli most nagyon megy, ahogy látom, ott még nagy lehetőségek vannak a színezetben és mintázatban is, tehát ami egyszerű földi halandónak is érzékelhető és nem okoz nagy torzulást a macska felépítésében. Látod, Silver tudta, hogy nem kell mindenféle újdonságot megenni, meg is kapta érte a jutalomfalatot:) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|