Keresés

Részletes keresés

manowner Creative Commons License 2018-10-09 13:40:23 87003

Köszi a beszámolót:) Toygert még sosem láttam élőben, kíváncsi lennék rá, illetve a viselkedésére. (bár tudjuk, egyénfüggő:)). Kiállításon nyugodtan viselkednek? Bengáli most nagyon megy, ahogy látom, ott még nagy lehetőségek vannak a színezetben és mintázatban is, tehát ami egyszerű földi halandónak is érzékelhető és nem okoz nagy torzulást a macska felépítésében. Látod, Silver tudta, hogy nem kell mindenféle újdonságot megenni, meg is kapta érte a jutalomfalatot:)

A hozzászólás:
Csimpolya Creative Commons License 2018-10-08 16:49:45 87002

De bizony, csak nem tudok túl sok újdonságról beszámolni. Lehet, hogy tévedek, de mintha kevesebben lettek volna a szokottnál. Nem a látogatók, hanem a kiállítók. Viszont könnyen lehet, hogy később még jöttek, én közvetlen a nyitásra érkeztem. A legtöbb kiállított macska a Maine Coon, illetőleg brit rövidszőrű kategóriába tartozott. Volt még jó néhány bengáli és abesszin is. három tüneményes toyger kölyök, nekik rengeteg hódolójuk akadt, magamat is beleértve.

A bengáli macskák között volt egy csodás, márványos mintázatú, pont akkor zsűrizték, amikor ott voltam, remélem, nyert.

Láttam még fehér színű munckint is, de sajnos, a kedvenc tonkinézemet nem. A kurillian bobcat-ot sem, pedig örültem volna neki. Volt viszont devon rex, csak éppen nagyon szerény volt, csak egy darabka látszott belőle, mert visszahúzódott a lakosztályába. 

Elég sok és csinos nyúl is volt, no meg egy hüllőrajongó fiatalember, aki egy szép mintázatú kígyót tartott a csuklóján, két gyíkot meg az asztalon. Ez utóbbiak nyugis természetűek volta, időnként pislogtak egyet-kettőt, egyébként nem zavartatták magukat.

Volt néhány csinos fehérhasú törpesün is, ők is békés szunyókálással töltötték az időt.

Vettem valami tubusos macskavitamint, Silver nyers megvetéssel utasította vissza. A jutifalatot némi szaglászás és töprengés után kegyesen elfogadta.

Előzmény:
manowner Creative Commons License 2018-10-08 10:58:11 87001

Nem voltál macsek kiállításon?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!