Keresés

Részletes keresés

Ladybee Creative Commons License 2018-10-08 20:15:56 22623

Vegyél PL.Maschinet, megbízható típus.

A hozzászólás:
mint oldott kéve Creative Commons License 2018-10-08 16:05:18 22622

Sziasztok! Mostanság kezdtem foglalkozni a keltetés kérdéssel, mert van egy tanyám, ahol a pipiknek príma helyük van, teljesen természetes körülmények között lenne hús, tojás. Nézegettem a különféle keltetőgépeket. A románhoz sok bizalmam nincs, de egy videón a fickó elég szép eredményt ért el vele. A Bene féle keltetőgép tetszene, árban is annyi, amennyit rá szánnék, csak nem értem azt a sok mindent, amit a fűtőegység kapcsán magyaráz a narrátor. Minek kell annyi minden? Nem csak beállítjuk a szükséges hőmérsékletre aztán a gép a termosztát révén tartja? Szóval mit ajánlotok? A házi barkácsolásban én nem gondolkodom. Előre is köszönöm.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!