|
|
|
|
 |
Ladybee
2018-10-08 20:15:56
|
22623
|
Vegyél PL.Maschinet, megbízható típus. |
|
A hozzászólás:
 |
mint oldott kéve
2018-10-08 16:05:18
|
22622
|
Sziasztok! Mostanság kezdtem foglalkozni a keltetés kérdéssel, mert van egy tanyám, ahol a pipiknek príma helyük van, teljesen természetes körülmények között lenne hús, tojás. Nézegettem a különféle keltetőgépeket. A románhoz sok bizalmam nincs, de egy videón a fickó elég szép eredményt ért el vele. A Bene féle keltetőgép tetszene, árban is annyi, amennyit rá szánnék, csak nem értem azt a sok mindent, amit a fűtőegység kapcsán magyaráz a narrátor. Minek kell annyi minden? Nem csak beállítjuk a szükséges hőmérsékletre aztán a gép a termosztát révén tartja? Szóval mit ajánlotok? A házi barkácsolásban én nem gondolkodom. Előre is köszönöm. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|