Keresés

Részletes keresés

Pontikos1 Creative Commons License 2018-10-08 07:58:16 11259

Az Aegean is ad számlát, és ha módosítanál, vagy bármi van, közvetlenül velük intézed, nem egy ki tudja milyen közvetítővel.

Abban teljesen egyetértünk, hogy remek légitársaság.

A hozzászólás:
KISKOMAM68 Creative Commons License 2018-10-07 21:10:30 11258

Én azt tapasztaltam hogy a hivatalos oldal drágább volt és nekem a repjegyről kellett számla a cégem irányába amit vissza kaptam egy  x összegben. Maga  az aegean airlines nagyon jó kis légitársaság veri a fapadosakat de nagyon. 

 

Előzmény:
Pontikos1 Creative Commons License 2018-10-07 21:00:35 11257

És miért nem jobb, ha közvetlenül az Aegean oldalán foglalsz repjegyet? Miért nehezíted a saját életed közvetítővel? 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!