|
|
|
|
 |
KISKOMAM68
2018-10-07 21:10:30
|
11258
|
Én azt tapasztaltam hogy a hivatalos oldal drágább volt és nekem a repjegyről kellett számla a cégem irányába amit vissza kaptam egy x összegben. Maga az aegean airlines nagyon jó kis légitársaság veri a fapadosakat de nagyon.
|
|
A hozzászólás:
 |
Pontikos1
2018-10-07 21:00:35
|
11257
|
És miért nem jobb, ha közvetlenül az Aegean oldalán foglalsz repjegyet? Miért nehezíted a saját életed közvetítővel? |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|