Keresés

Részletes keresés

KISKOMAM68 Creative Commons License 2018-10-07 21:10:30 11258

Én azt tapasztaltam hogy a hivatalos oldal drágább volt és nekem a repjegyről kellett számla a cégem irányába amit vissza kaptam egy  x összegben. Maga  az aegean airlines nagyon jó kis légitársaság veri a fapadosakat de nagyon. 

 

A hozzászólás:
Pontikos1 Creative Commons License 2018-10-07 21:00:35 11257

És miért nem jobb, ha közvetlenül az Aegean oldalán foglalsz repjegyet? Miért nehezíted a saját életed közvetítővel? 

Előzmény:
KISKOMAM68 Creative Commons License 2018-10-07 16:31:50 11256

Sziasztok. 10 év után idén júliusban megint sikerült eljutni a szigetre. 

Pár infó azoknak akik már tervezik esetleg a jövőévet a szigetre.

Nagy hajók érkezése. https://www.cruisetimetables.com/cruises-to-santorini-greece.html

Túra ötletek. https://hu.wikiloc.com/turazas-nyomvonalak/caldera-path-from-firostefani-to-oia-santorini-20171013-20346860

Mi a aegean airlines repültünk Athén átszállással és itt foglaltuk le a jegyet. https://www.repjegy.hu/uticelok/gorogorszag/szantorini

Vulkántúra indulási időpontok 

És egy tipp jövő év áprilisára https://utazomajom.hu/ajanlatok/egy-het-santorini-becsbol-szallassal-63-750-ft-ert/

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!