Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

galaxi46 Creative Commons License 2018-10-03 15:10:34 2171

Automata vagy manuális......

galaxi46 Creative Commons License 2018-10-03 15:08:48 2170

A hozzászólás:
Nagyi1057 Creative Commons License 2018-10-03 12:48:40 2169

Sziasztok!

 

T31-nél megszűnt a tolató lámpám és vele együtt a tolató kamera is.

A lámpa izzót már megnéztem, most a tolató lámpa kapcsolóra gyanakszom.

Nem tudja véletlen valaki, hogy hol találom?

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!