|
|
|
|
 |
Isti70
2018-10-03 09:10:06
|
2227
|
Szia!
Nekem van Haynes Manualom, de a motor már 2 éve nincs meg így eladó.
Ezen kívül van gyári láncszettem is, ami kb. 1000 km-t ment a motorban, utána sajnos baleset miatt ment a bontóba, de ezt megmentettem...
Privátban megegyezhetünk. |
|
 |
bervas
2018-10-02 13:19:43
|
2222
|
Piros lámpa előtti aszfalt szakaszon mindig vigyázni kell. Kocsi is csurgathat olajat, buszból is folyhat olaj, gázolaj állásában. A pici esővel nagyon csúszós nyálkát tud alkotni.
Hengert, szelepeket, szimmeringet érdemes thaiföldi oldalakon nézegetni. Ott gyártják, ott a legolcsóbb. Viszonyítási alapnak be lehet nézni egy Honda kereskedőhöz. Gyakran nem vészesen drágák bizonyos gyári cuccok sem. |
|
A hozzászólás:
 |
Petrányi Jen
2018-10-02 11:32:14
|
2218
|
Sziasztok!
Ma centire ugyanazon a helyen, ahol pár éve sikerült egy taxit utolérnem - majdnem sikerült tanyáznom egyet. Már erősen pirosba hajlón állt a közlekedési lámpa, amin már nem akartam átmenni. Ráfékeztem finoman, amire az első kerék azonnal kifordult oldalra és a hátulja is megindult a motornak. Már kitettem a lábamat, hogy ebből esés lesz, de pillanatra felengedtem a fékeket - ettől egyenesbe állt a motor és valahogy sikerült megállnom. Kicsit remegtem ezután :)
Az álló motoron csizmatalpammal néztem hogy mi lehet a gond - úgy csúszott az aszfalt, mintha olajjal kenték volna fel. Igen óvatos volt a következő egy kilométerem. Most vagy volt valami az úton, vagy a nem túl erős eső csak nyálkássá tette az utat, ahhoz kevés volt, hogy lemossa a szutykot.
Vigyázzatok Ti is!
T. Fórumtársak segítségeteket kérem, hogy hol érdemes alapméretes hengerszettet, szelepeket, szelepszár szimeringet venni?
Megy még a motor gond nélkül, de maholnap átlépi a 107 ezret, de télre én már polcon szeretném tudni a majdani felújítás alkatrészeit.
Nagy segítség lenne a szerelési meghúzási nyomatékokról is valamilyen anyag.
Egyébként hihetetlen milyen árakat kérnek használt Innovákért pl. a 90 ezret futottért 390 ezret kérni?
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|