Keresés

Részletes keresés

ZsuR Creative Commons License 2018-09-24 17:01:42 20364

...nalam meg mindig... es van meg bimbo is rajtuk... 

 

Nekiallok a lakas takaritasa utan a kertnek - illetve mikor ki lehet menni az az elsodleges... 

 

Ki kell vagnom par bokrot... 

Sok a gyom... amit konnyu lesz most kihuzni, mert nedves a fold.

 

Van meg par otletem, talan latok a kertesznel szep azaleat, azzal fogom beultetni azokat a reszeket, ahol orultesen sok a gyom - mert a bokor+talajtakaro jo vedekezes... kell a talajtakaro mindenhova, nagyon hamar kiszarad a hosegben a fold, es tul oreg es faraddt vagyok a mulcholashoz... nagy a kert, csak ket agyast fogok mulcholni a kovetkezo szezontol.

 

Vinca minor meg nincs a kertemben!  Lehet mar csak tavasszal lesz a kerteszetekben, azert keresni fogom... 

 

Van egy resze a "Titkos Kert"-nek, ahol ket szint talalkozik, es elegge komplikalt lenne az osszeillesztese... raadasul a leeses veszelye is nagy.  Ultetlo lada lesz ott, az elegge figyelem felhivo - es vincat ultetek bele.  Azt hiszem... hacsak nem talalok mas arnyekot nem csak turo de szereto orokzoldet.... nem tul sok az arnyek, de arnyek.  Azon a reszen pafrany - astilbe - hunyor - nefelejts van, szeretik a helyuket.

 

Szoval... tervek... tervek... tervek...:))

A hozzászólás:
lychnis Creative Commons License 2018-09-24 16:49:18 20361

Nálam a Lagerstroemia most virágzik,még bimbó is van,szerintem ki se nyílik teljesen a fagyok előtt

Előzmény:
ZsuR Creative Commons License 2018-09-17 00:51:36 20355

Igen... ugy vettem eszre, hogy vannak novenyek amik igenylik... remelem a hortenziaim is ilyenek.  Kesz... nem akarom tobbet mozgatni oket.  A fuvel meg lehet jatszom kicsiket.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!