|
|
|
|
 |
Csimpolya
2018-09-20 14:51:23
|
13727
|
Fura mód az a pár palánta, amit a piacról vettem, nálam is termett, bár nem vitte túlzásba. Viszont nem adom fel, jövőre újra megpróbálom! |
|
A hozzászólás:
 |
CBNora
2018-09-19 17:12:46
|
13726
|
Ez érdekes, nálam már tejfölös pohárban el szoktak kezdeni termést hozni a palánták. Finom az a sárga körte, nekem is van, lassan a múlté. |
|
Előzmény:
 |
Csimpolya
2018-09-19 15:54:12
|
13725
|
A kaktuszaim még mindig szépek, ráadásul a kiállításról hoztam két újat is, azok is jól érzik magukat. Viszont a paradicsompalántákkal kapcsolatban csúfos kudarcról kell beszámolnom. Még a tavasz végén ültettem, nőnek-nődögélnek, az egyik mögött már el lehetne bújni, csak virágozni nem akarnak. Most végre a nagyon van 1, azaz egy virág. Nem siette el, ha jól meggondolom. Viszont amiket kivittem a barátnőm kertjébe, azaz nem csak virágzott, hanem rengeteg termést is hozott. Ez a kis méretű, körte alakú paradicsom, részint piros, részint sárga, és nagyon bőven termett. Galád viselkedés, akárhogy is nézem. Továbbá rút hálátlanság. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|