|
|
|
|
 |
van_Persil
2018-09-13 20:36:32
|
3913
|
Addig, amíg nincs a népességnek megfelelö tele mézes keret (ha 7-et takar, akkor 7 mézes keret kell (oldalról takarással), ha 10-et, akkor tíz.
Idö (natári) szerint most hétvégén van kb. az utolsó lehetöség, hogy (a lehetö legsürübb) sziruppal etessünk, mert késöbb az invertálás nagyon megviselné a telelöméheket, amiknek tavasszal még fontos feladatuk lesz. |
|
A hozzászólás:
 |
szaialt
2018-09-09 22:19:25
|
3912
|
Sziasztok, ti meddig etettek? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|