Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
kiss_atti Creative Commons License 2018-09-01 08:47:45 3811

Vagy szólni kéne két csecsen békéltető komának ...

:-)))))

Előzmény:
V.Gy. Creative Commons License 2018-08-31 23:42:56 3810

Mondom én, a Fogyasztóvédelemnél kell panaszt tegyen.

 

Vagy a helyileg illetékes Békéltető Testületnél kell(ene) kezdeni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!