|
|
|
|
 |
madar86
2018-08-23 09:16:30
|
22621
|
Mar nem uzemel.
Nem is fogok csak tavasszal keltetni mar a nyar elejiek szepek az utobbiak nem akarnak noni :-(
Cserelem majd az erzekelot.
Nem tudom belefogjak e a legkeveresesbe :-( |
|
 |
japipapi
2018-08-23 00:36:17
|
22620
|
erdőkbe helyett, redőkbe |
|
A hozzászólás:
 |
japipapi
2018-08-23 00:34:06
|
22619
|
Akkor lehetséges, a erdőkben valami kösz került bele, rászáradt azért alszik. Én szétkapnám, közbe rendelték másikat. Igaz, mire megjön ócóéktól, a csibe vágó lesz. :-D
Per-sacra is küldheted a párát, sokat nem tévednél. Egy ilyen kis kütyüt buherálj be, ha van a lomifióban esetleg. |
|
Előzmény:
 |
madar86
2018-08-22 18:16:26
|
22618
|
Mar kiszaradt,de ugy maradt :-(
Nem tortenik erre semmi :-(
Olvasgatok ha van idom vissza fele.
Megakartam epiteni a legkevereses gepemet,de sok gondal volna ahogy latom,hogy egyeletes legyen a homerseklet.
Ez a "mennyezet futesu" eleg jol bevalt.
Nem tudom belefogjak e az epitesbe.
Csirekek novogetnek. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|