Keresés

Részletes keresés

madar86 Creative Commons License 2018-08-23 09:16:30 22621

Mar nem uzemel.

Nem is fogok csak tavasszal keltetni mar a nyar elejiek szepek az utobbiak nem akarnak noni :-(

 

Cserelem majd az erzekelot.

 

Nem tudom belefogjak e a legkeveresesbe :-(

japipapi Creative Commons License 2018-08-23 00:36:17 22620

erdőkbe helyett, redőkbe

A hozzászólás:
japipapi Creative Commons License 2018-08-23 00:34:06 22619

Akkor lehetséges, a erdőkben valami kösz került bele, rászáradt azért alszik. Én szétkapnám, közbe rendelték másikat. Igaz, mire megjön ócóéktól, a csibe vágó lesz. :-D

Per-sacra is küldheted a párát, sokat nem tévednél. Egy     ilyen kis kütyüt buherálj be, ha van a lomifióban esetleg.

Előzmény:
madar86 Creative Commons License 2018-08-22 18:16:26 22618

Mar kiszaradt,de ugy maradt :-(

 

Nem tortenik erre semmi :-(

Olvasgatok ha van idom vissza fele.

Megakartam epiteni a legkevereses gepemet,de sok gondal volna ahogy latom,hogy egyeletes legyen a homerseklet.

 

Ez a "mennyezet futesu" eleg jol bevalt.

Nem tudom belefogjak e az epitesbe.

Csirekek novogetnek.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!