Keresés

Részletes keresés

japipapi Creative Commons License 2018-08-23 00:34:06 22619

Akkor lehetséges, a erdőkben valami kösz került bele, rászáradt azért alszik. Én szétkapnám, közbe rendelték másikat. Igaz, mire megjön ócóéktól, a csibe vágó lesz. :-D

Per-sacra is küldheted a párát, sokat nem tévednél. Egy     ilyen kis kütyüt buherálj be, ha van a lomifióban esetleg.

A hozzászólás:
madar86 Creative Commons License 2018-08-22 18:16:26 22618

Mar kiszaradt,de ugy maradt :-(

 

Nem tortenik erre semmi :-(

Olvasgatok ha van idom vissza fele.

Megakartam epiteni a legkevereses gepemet,de sok gondal volna ahogy latom,hogy egyeletes legyen a homerseklet.

 

Ez a "mennyezet futesu" eleg jol bevalt.

Nem tudom belefogjak e az epitesbe.

Csirekek novogetnek.

Előzmény:
japipapi Creative Commons License 2018-08-22 17:11:18 22617

Pattinsd ki a dobozt, kiszárárad, megy tovább

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!