|
|
|
|
 |
madar86
2018-08-22 18:16:26
|
22618
|
Mar kiszaradt,de ugy maradt :-(
Nem tortenik erre semmi :-(
Olvasgatok ha van idom vissza fele.
Megakartam epiteni a legkevereses gepemet,de sok gondal volna ahogy latom,hogy egyeletes legyen a homerseklet.
Ez a "mennyezet futesu" eleg jol bevalt.
Nem tudom belefogjak e az epitesbe.
Csirekek novogetnek. |
|
A hozzászólás:
 |
japipapi
2018-08-22 17:11:18
|
22617
|
Pattinsd ki a dobozt, kiszárárad, megy tovább |
|
Előzmény:
 |
madar86
2018-08-20 10:34:54
|
22616
|
Sziasztok
Belepottyant a vizbe a paraerzekelo azota 10% ot mutat :-( vege van cserelni kell? a homersekletet pontosan mutatja. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|