|
|
|
|
 |
Omosimama
2018-08-20 11:08:58
|
14914
|
Semmi baj. Lehet, hogy én is túl hevesen reagáltam. De meghökkentem, mert egyéb (tyúk stb) tojást is csak a kispipiknek szoktunk adni. A fürjtojás kimondottan étkezési tojás, van aki a süteményt azzal szereti sütni, de van egy ismerősöm,aki kozmetikumok ént használja. A férfiaknak meg pláne jót tesz :-) !
Az ára se semmi, mert az étkezési fürjtojás alaphangon is 25Ft. Szóval azért fürjet tartani, hogy a tojása takarmány legyen, nem biztos hogy megéri. |
|
A hozzászólás:
 |
axe1985
2018-08-20 09:45:38
|
14913
|
Szia a magas fehérje bevitel miatt gondoltam de bocs ha tévedek .Mindig tanul az ember valamit . |
|
Előzmény:
 |
Omosimama
2018-08-19 23:51:02
|
14911
|
Szia!
Biztos használható, ugyanúgy, mint a tyúknál, de én enyhén szólva pocsékolásnak tartom. A fürjtojás értékes emberi fogyasztásra is és nagyon finom. Valamint egyre népszerűbb kis hazánkban. Nem takarmányokat. El sem tudom képzelni, honnan vetted ezt a ”nagyszerű” ötletet! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|