|
|
|
|
 |
japipapi
2018-08-23 00:59:24
|
14916
|
Azért tényleg, nem ördögtől való dolog fürj tojás, takarmányként. Megvallom, amikor több, mint 600 madarak volt, énnis éreztem vissza. Egyszerűen annyi tojás volt, hogy már nem tudtam mit kezdeni vele. Kutya se vette, én meg már untam. Sütöttem, tésztáztam, fustöltem, ittam, ettem, mindent amit elképzelhető.
Megfőztem, turmixáltam héjjastól, hozzákeverjük a sima kukorica darázs, mint ha dercés lett volna. Falták, főutak rendületlenül.
|
|
 |
axe1985
2018-08-20 09:45:38
|
14913
|
Szia a magas fehérje bevitel miatt gondoltam de bocs ha tévedek .Mindig tanul az ember valamit . |
|
 |
Omosimama
2018-08-19 23:53:23
|
14912
|
....takarmányként. |
|
A hozzászólás:
 |
Omosimama
2018-08-19 23:51:02
|
14911
|
Szia!
Biztos használható, ugyanúgy, mint a tyúknál, de én enyhén szólva pocsékolásnak tartom. A fürjtojás értékes emberi fogyasztásra is és nagyon finom. Valamint egyre népszerűbb kis hazánkban. Nem takarmányokat. El sem tudom képzelni, honnan vetted ezt a ”nagyszerű” ötletet! |
|
Előzmény:
 |
axe1985
2018-08-19 19:57:41
|
14910
|
Sziasztok már rég gondolkozok fürj tartásba valaki használta már fel a fürj saját tojását fehérje pótlásként a takarmányozásba ? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|