Keresés

Részletes keresés

japipapi Creative Commons License 2018-08-23 00:59:24 14916

Azért tényleg, nem ördögtől való dolog fürj tojás, takarmányként. Megvallom, amikor több, mint 600 madarak volt, énnis éreztem vissza. Egyszerűen annyi tojás volt, hogy már nem tudtam mit kezdeni vele. Kutya se vette, én meg már untam. Sütöttem, tésztáztam, fustöltem, ittam, ettem, mindent amit elképzelhető. 

Megfőztem, turmixáltam héjjastól, hozzákeverjük a sima kukorica darázs, mint  ha dercés lett volna. Falták, főutak rendületlenül. 

 

axe1985 Creative Commons License 2018-08-20 09:45:38 14913

Szia a magas fehérje bevitel miatt gondoltam de bocs ha tévedek .Mindig tanul az ember valamit .

Omosimama Creative Commons License 2018-08-19 23:53:23 14912

....takarmányként.

A hozzászólás:
Omosimama Creative Commons License 2018-08-19 23:51:02 14911

Szia!

Biztos használható, ugyanúgy, mint a tyúknál, de én enyhén szólva pocsékolásnak tartom. A fürjtojás értékes emberi fogyasztásra is és nagyon finom. Valamint egyre népszerűbb kis hazánkban. Nem takarmányokat. El sem tudom képzelni, honnan vetted ezt a ”nagyszerű” ötletet!

Előzmény:
axe1985 Creative Commons License 2018-08-19 19:57:41 14910

Sziasztok már rég gondolkozok fürj tartásba  valaki használta már fel a fürj saját tojását fehérje pótlásként a takarmányozásba ? 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!