Keresés

Részletes keresés

Omosimama Creative Commons License 2018-08-19 23:51:02 14911

Szia!

Biztos használható, ugyanúgy, mint a tyúknál, de én enyhén szólva pocsékolásnak tartom. A fürjtojás értékes emberi fogyasztásra is és nagyon finom. Valamint egyre népszerűbb kis hazánkban. Nem takarmányokat. El sem tudom képzelni, honnan vetted ezt a ”nagyszerű” ötletet!

A hozzászólás:
axe1985 Creative Commons License 2018-08-19 19:57:41 14910

Sziasztok már rég gondolkozok fürj tartásba  valaki használta már fel a fürj saját tojását fehérje pótlásként a takarmányozásba ? 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!