|
|
|
|
 |
Omosimama
2018-08-19 23:51:02
|
14911
|
Szia!
Biztos használható, ugyanúgy, mint a tyúknál, de én enyhén szólva pocsékolásnak tartom. A fürjtojás értékes emberi fogyasztásra is és nagyon finom. Valamint egyre népszerűbb kis hazánkban. Nem takarmányokat. El sem tudom képzelni, honnan vetted ezt a ”nagyszerű” ötletet! |
|
A hozzászólás:
 |
axe1985
2018-08-19 19:57:41
|
14910
|
Sziasztok már rég gondolkozok fürj tartásba valaki használta már fel a fürj saját tojását fehérje pótlásként a takarmányozásba ? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|