Keresés

Részletes keresés

dolmarCC Creative Commons License 2018-08-22 18:40:09 3911

Sajna előbb cselekedtem,de azóta meg szűnt a bölcsők húzása,azóta is meg van az anya és petézik is rendesen.

A hozzászólás:
van_Persil Creative Commons License 2018-08-17 22:40:24 3910

Lehet, hogy azokat a kidobott bölcsöket meg kellett volna tartani pároztatókaptárban/kölyökcsaláddal, már csak azért is, mert ha tényleg gond van az anyával, minél több lehetöséged van a pótlására, ha eltünik valamikor, annál biztosabban lesz abból a családból áttelelö. Meg ha több opciód van pároztatásra, egy csak sikerül közülük.

 

Előzmény:
dolmarCC Creative Commons License 2018-08-17 15:20:44 3909

Tegnap nem vettem észre rajta semmi rendellenességet,petéket is szépen ki rakja a majdnem a keret széléig,mozgása se esetlen.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!