|
|
|
|
 |
dolmarCC
2018-08-22 18:40:09
|
3911
|
Sajna előbb cselekedtem,de azóta meg szűnt a bölcsők húzása,azóta is meg van az anya és petézik is rendesen. |
|
A hozzászólás:
 |
van_Persil
2018-08-17 22:40:24
|
3910
|
Lehet, hogy azokat a kidobott bölcsöket meg kellett volna tartani pároztatókaptárban/kölyökcsaláddal, már csak azért is, mert ha tényleg gond van az anyával, minél több lehetöséged van a pótlására, ha eltünik valamikor, annál biztosabban lesz abból a családból áttelelö. Meg ha több opciód van pároztatásra, egy csak sikerül közülük.
|
|
Előzmény:
 |
dolmarCC
2018-08-17 15:20:44
|
3909
|
Tegnap nem vettem észre rajta semmi rendellenességet,petéket is szépen ki rakja a majdnem a keret széléig,mozgása se esetlen. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|