Keresés

Részletes keresés

van_Persil Creative Commons License 2018-08-17 22:40:24 3910

Lehet, hogy azokat a kidobott bölcsöket meg kellett volna tartani pároztatókaptárban/kölyökcsaláddal, már csak azért is, mert ha tényleg gond van az anyával, minél több lehetöséged van a pótlására, ha eltünik valamikor, annál biztosabban lesz abból a családból áttelelö. Meg ha több opciód van pároztatásra, egy csak sikerül közülük.

 

A hozzászólás:
dolmarCC Creative Commons License 2018-08-17 15:20:44 3909

Tegnap nem vettem észre rajta semmi rendellenességet,petéket is szépen ki rakja a majdnem a keret széléig,mozgása se esetlen.

Előzmény:
van_Persil Creative Commons License 2018-08-17 15:17:35 3908

Nézd meg azt az anyát, nem hiányzik-e esetleg egy lába/szárnya vagy valami. Mindenképp gond kell legyen vele, ha le akarják váltani, rajzás ilyenkor már gyakorlatilag kizárt, mivel már rég a télre készülnek.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!