Keresés

Részletes keresés

van_Persil Creative Commons License 2018-08-17 15:15:16 3907

Nálunk tavaly egy anya szeptemberben párzott be, egy marék méhhel telelt be. Normál esetben nem takarok (habkaptárban nincs rá szükség), da ezeket takartam, ahogy tudtam, idén tavasszal iszonyatosan megerösödtek.

Szóval, nem lehetetlen a dolog.

A hozzászólás:
Jam Clerk Creative Commons License 2018-08-17 15:10:03 3906

De persze az a másik oldala, hogy ha most akarnának anyát cserélni, ahhoz lenne-e még here. Nálam már csak mutatóba, az is ritka.

Előzmény:
Jam Clerk Creative Commons License 2018-08-17 15:07:55 3905

Ha ilyentájt bölcsőket húznak, annak valami oka van. Lehet, hogy nincsenek megelégedve azzal az idei anyával? Mindenesetre, nem biztos, hogy okos dolog az ilyet rögtön kaszálni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!