|
|
|
|
 |
Jam Clerk
2018-08-17 15:10:03
|
3906
|
De persze az a másik oldala, hogy ha most akarnának anyát cserélni, ahhoz lenne-e még here. Nálam már csak mutatóba, az is ritka. |
|
A hozzászólás:
 |
Jam Clerk
2018-08-17 15:07:55
|
3905
|
Ha ilyentájt bölcsőket húznak, annak valami oka van. Lehet, hogy nincsenek megelégedve azzal az idei anyával? Mindenesetre, nem biztos, hogy okos dolog az ilyet rögtön kaszálni. |
|
Előzmény:
 |
dolmarCC
2018-08-17 15:04:46
|
3904
|
Vagyis én romboltam le. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|