Keresés

Részletes keresés

Jam Clerk Creative Commons License 2018-08-17 15:07:55 3905

Ha ilyentájt bölcsőket húznak, annak valami oka van. Lehet, hogy nincsenek megelégedve azzal az idei anyával? Mindenesetre, nem biztos, hogy okos dolog az ilyet rögtön kaszálni.

A hozzászólás:
dolmarCC Creative Commons License 2018-08-17 15:04:46 3904

Vagyis én romboltam le.

Előzmény:
dolmarCC Creative Commons License 2018-08-17 15:03:38 3903

Lerombolták,de pontosan ilyen volt csak nem ennyire fejlett.keret szélén.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!