|
|
|
|
 |
van_Persil
2018-08-17 11:24:57
|
3902
|
Tudnál képet mutatni azokról a (raj)bölcsökröl? |
|
 |
Deryan
2018-08-17 11:20:55
|
3901
|
Nem jellemző, hogy ilyenkor rajzani akarnának.
Lehet, hogy hellyel, kaptárral nincsenek megelégedve s költözni akarnak. Ez az időjárás a növényeket is megbolondítja.
Termést érlelő 5-6 éves szilvafán a napokban virágokat is láttam.
Gondold végig, hogy ezt a családot mi zavarhatja a többihez képest.
Másra nem tudok tippelni.
Talán a tapasztalt s nagy állománnyal rendelkező méhészek többet tudnának erről mondani. |
|
A hozzászólás:
 |
dolmarCC
2018-08-16 23:20:52
|
3900
|
Szép estét mindenkinek! Esetleg tudna segíteni nekem valaki? Egyik családom húzza a rajbőlcsöt és a váltó bölcsöket is,kezelve napra után voltak, helyük van bőven,anya idei nagyon szépen petézik,élelmük is van.Mi lehet a probléma? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|