Keresés

Részletes keresés

van_Persil Creative Commons License 2018-08-17 11:24:57 3902

Tudnál képet mutatni azokról a (raj)bölcsökröl?

Deryan Creative Commons License 2018-08-17 11:20:55 3901

Nem jellemző, hogy ilyenkor rajzani akarnának.

Lehet, hogy hellyel, kaptárral nincsenek megelégedve s költözni akarnak. Ez az időjárás a növényeket is megbolondítja.

Termést érlelő 5-6 éves szilvafán a napokban virágokat is láttam.

 

Gondold végig, hogy ezt a családot mi zavarhatja a többihez képest.

 

Másra nem tudok tippelni.

Talán a tapasztalt s nagy állománnyal rendelkező méhészek többet tudnának erről mondani.

A hozzászólás:
dolmarCC Creative Commons License 2018-08-16 23:20:52 3900

Szép estét mindenkinek! Esetleg tudna segíteni nekem valaki? Egyik családom húzza a rajbőlcsöt és a váltó bölcsöket is,kezelve napra után voltak, helyük van bőven,anya idei nagyon szépen petézik,élelmük is van.Mi lehet a probléma?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!