Keresés

Részletes keresés

Omosimama Creative Commons License 2018-08-08 20:28:20 14908

Sebaj Papi! Mostanában átnézegetek a kecskésekhez. Lehet, hogy jó lenne néhány törpe kecske a fűnyíró helyett. De ez még a jövő zenéje.

A hozzászólás:
japipapi Creative Commons License 2018-08-08 16:03:39 14907

Nem!

Tegnap véletlenül a Kecskés topikba küldtem magamról állapot helyzetemről, pedig a rákosba akartam írkálni. Kértem a törlést és helyére áttettem. Bocsi, kicsit kavarodást okoztam, pedig éppen tisztázni akartam. Amit reagáltál, köszönöm, olvastam, jól esett. 

Előzmény:
Omosimama Creative Commons License 2018-08-08 12:45:24 14906

Azt írja nekem az Index moderátora, hogy valamelyik hozzászólásomat törölték, vagy a tartalma miatt, vagy "lánctörlés" volt. Nem tudom mi az, de arra se emlékszem, mit írtam tegnap 18 óra körül. Ha valakinek a lelkébe tiportam, úgy elnézést kérek!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!