|
|
|
|
 |
Omosimama
2018-08-08 20:28:20
|
14908
|
Sebaj Papi! Mostanában átnézegetek a kecskésekhez. Lehet, hogy jó lenne néhány törpe kecske a fűnyíró helyett. De ez még a jövő zenéje. |
|
A hozzászólás:
 |
japipapi
2018-08-08 16:03:39
|
14907
|
Nem!
Tegnap véletlenül a Kecskés topikba küldtem magamról állapot helyzetemről, pedig a rákosba akartam írkálni. Kértem a törlést és helyére áttettem. Bocsi, kicsit kavarodást okoztam, pedig éppen tisztázni akartam. Amit reagáltál, köszönöm, olvastam, jól esett. |
|
Előzmény:
 |
Omosimama
2018-08-08 12:45:24
|
14906
|
Azt írja nekem az Index moderátora, hogy valamelyik hozzászólásomat törölték, vagy a tartalma miatt, vagy "lánctörlés" volt. Nem tudom mi az, de arra se emlékszem, mit írtam tegnap 18 óra körül. Ha valakinek a lelkébe tiportam, úgy elnézést kérek! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|