Keresés

Részletes keresés

japipapi Creative Commons License 2018-08-07 18:37:44 14905

:-)))))) 

A hozzászólás:
Omosimama Creative Commons License 2018-08-07 18:23:24 14904

...fürjek...   (A férjeket nem zárjuk ketrecbe, de a gép önállósítja magát.)

Előzmény:
Omosimama Creative Commons License 2018-08-07 00:32:10 14902

Végre kész a férjek ketrece és két napja ki is telepítettek őket. Először meg voltak széppen e, de már nagyon jól érzik magukat. Már volt tojásos néhány, az egyikre - ha tyúk tojás lenne - azt mondanám kétszikű. (Nem törtem fel.) Szerencsére nem gömbölyded, hanem hosszúkás, úgyhogy remélem az “elkövetőjének”nem lett baja, és nem csinál rendszert belőle. Majd teszek fel képeket.

Anett, én a helyedben levágták szegényt - ha még nem tetted meg. Kár szenvedni hagyni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!