|
|
|
|
 |
Omosimama
2018-08-07 18:23:24
|
14904
|
...fürjek... (A férjeket nem zárjuk ketrecbe, de a gép önállósítja magát.) |
|
 |
Omosimama
2018-08-07 00:32:49
|
14903
|
...levágnám... |
|
A hozzászólás:
 |
Omosimama
2018-08-07 00:32:10
|
14902
|
Végre kész a férjek ketrece és két napja ki is telepítettek őket. Először meg voltak széppen e, de már nagyon jól érzik magukat. Már volt tojásos néhány, az egyikre - ha tyúk tojás lenne - azt mondanám kétszikű. (Nem törtem fel.) Szerencsére nem gömbölyded, hanem hosszúkás, úgyhogy remélem az “elkövetőjének”nem lett baja, és nem csinál rendszert belőle. Majd teszek fel képeket.
Anett, én a helyedben levágták szegényt - ha még nem tetted meg. Kár szenvedni hagyni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|