Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
pajaci Creative Commons License 2018-08-06 19:19:55 3789

Én már lassan hozzászokok, hogy aki képtelen leírni a települése nevét, az mind a fővárosban lakik...

Előzmény:
halaloszto Creative Commons License 2018-08-06 18:22:10 3788

Nyiregyhazit tudok, az jo

?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!