|
|
|
|
 |
Korundos
2018-07-24 09:01:24
|
308
|
Hány éves az a panel ? 20 - 25 ? 35 ?
Én 85 éves házban lakom eredeti nyílászárókkal (ajtók és ablakok ) nem szándékozom kicserélni. Tény hogy egy minőségi mázolás rájuk férne.
Nem olyan régen felújíttattam egy 125 éves társasházi lakást. Saját szervezésben. A vételár 25 %-a volt a felújítás. Fűtés teljeskörű cseréje a legnagyobb tétel, teljes falfestés , bizonyos ajtók mázolása, némi villanyszerelés, parketta felújításfestés, burkolás, de csak a töredéke a réginek. a födém hőszigetelés. Némi vizes munka.
A nyílászárók cseréje szóba sem került, 7 ablak, 6 ajtó. Talán a jövőben egy ablak cserére szorul. |
|
A hozzászólás:
 |
g71
2018-07-24 08:44:11
|
307
|
persze, ezzel tisztában vagyok :( ( most kerültem )
egyszerűen nem akarom elhinni, hogy ezen lakások felújítottjai az eredeti ajtókkal "díszelegnek", illetve, hogy csak ez a két nyomorult ajtó a felújítás legütősebb anyagi tételei közt legyen |
|
Előzmény:
 |
Korundos
2018-07-24 08:00:10
|
306
|
Semmi sem lehetetlen.
De lehet 15 x-ese lesz az ajtó ára a normálhoz képest. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|