Keresés

Részletes keresés

jeriko2 Creative Commons License 2018-11-29 11:22:03 980

Az 5W fogyasztás mindig 5W, akár 12V-ról, akár 230V-ról. Én 230V-osat vennék, mert akkor nem kell táp - az többe kerül és plusz hibaforrás. Viszont jó minőségűt vegyél, hogy ne vibráljon. Amire még ügyelj: mennyezetbe érdemes 120°-ban sugárzót venni, mert a spot égők nagy része viszonylag kis terültet világít csak be (ezért spot).

A hozzászólás:
Marco001 Creative Commons License 2018-07-18 20:24:55 975

Sziasztok 

Tőlem a villany messze áll igy szeretnék tőlem okossab emberektől segítséget kapni.

Milyen spot égőt rendeljek az álmenyezethez nézegettem neten van olyan ami 230V vagy olyan ami 12V+táp

Milyen fogyasztású legyen (Watt)

Ami még nem világos nekem az hogy pl ha rendelek 230V 5W spot égőt akkor az ugye 5Wattot fogyaszt de ha 12V 5w +táppal rendelem azt nem irja senki mennyit fogyaszt 230V-on. 

Válaszaitokat várom és egyben köszönöm.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!