|
|
|
|
 |
Beer Monster
2019-02-05 18:37:29
|
986
|
Ez is. Minden szennyet miért kell ide berakni. Azért olvasnak az emberek, hogy valami használhatót keressenek, nem a konzumer gagyit akarják pont megvenni. |
|
A hozzászólás:
 |
IImii
2018-07-17 11:58:40
|
974
|
Sziasztok!
Én minden izzót innen rendelek, megbízhatók és még nem volt velük negatív tapasztalatom. https://www.ledcenter.hu/ Különböző ledes izzóik vannak, és led szalagokat is találtok itt, ha még jobban feldobnátok a szobát/lakást. :)
Imi |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|