Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Cs_ Creative Commons License 2018-07-16 21:38:28 18801

Shearer nagy játékos volt, de én is kérnék abból amit ő szívott.

 

Egy távoli szabadrúgás nem jelent gólt. Ez bizony öngól volt, ahogy a kommentátor is feltette a kérdést, én kíváncsi lennék a válaszra, hogy miért volt ezen a VB ennyi öngól.  Ahogy írtam a horvátok is lőttek hasonló szabadrúgást nem is egyet, nekik nem volt szerencséjük az öngóllal.

 

A tizenegyes meg tisztán az volt. Egy csaj, aki az se tudja mi a foci, hamarabb megérti, hogy mi a lesszabály, mint amit itt levágunk a kezezésről.

 

Egyébként nézd vissza ma meccset 22:00 környékén Giroud kezezik és fúja le a bíró, pedig ez még annyira sem volt kéz, mint a büntetőnél ennél az esetnél "csak" nem természetes volt a kéztartás.

Előzmény:
Salvor2 Creative Commons License 2018-07-16 21:26:36 18790

Nagyon mas a helyzet, ha futni kell az eredmeny utan. Tamadni kell (a horvatok a francia 16-osnal letamadtak), kinyilnak hatul, onnan mar konnyu ujabb golokat beszedni. Pont eleg volt a kamu szabadrugas (ami utan raadasul meg les is volt), meg a megitelt 11-es. Az utobbit meg lehetett adni, de nem kellett volna. Shearerrel ertek egyet:

 

"Ezek miatt nyilatkozta azt a korábbi sokszoros angol gólkirály, Alan Shearer, hogy az  az addig lenyűgözőn játszó horvátok egy olyan szabadrúgás miatt kerültek hátrányba, ami nem volt az, és egy olyan 11-es miatt, ami szintén nem volt. Szerinte ilyen nevetséges ítéleteknek nem szabadna eldöntenie egy vébédöntőt."

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!