Keresés

Részletes keresés

akácfa45 Creative Commons License 2018-07-12 17:52:43 60

köszi !  Látom rossz lóra tettem. 

Nem tudtam, hogy ezredesnek kell lenni.

Itt még a századosság  is  arrébb van

 

 

A hozzászólás:
henteskeee Creative Commons License 2018-07-12 15:56:51 59

Én úgy tudom,hogy 1000 hozzászólás után kérhető a banner itt:

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9111540

Kivalasztod az általad jónak/szépnek tartott bannert és azt beteszed a linkelt helyre és kéred őket szépen .

Előzmény:
akácfa45 Creative Commons License 2018-07-12 15:42:25 57

H  netán akad egy segítőkész fórumozó, kérem a szöveg mellé egy Real Madridos színes feliratot  feltenni sziveskedjen, mert  igy nagyon eltűnik. Próbálkoztam, de  net analfabéta is vagyok. 

Előre is ( ?)  köszi

 

Mi várható attól, aki úgyüt be egy szöget a falba, hogy téglát ér.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!