|
|
|
|
 |
akácfa45
2018-07-12 17:52:43
|
60
|
köszi ! Látom rossz lóra tettem.
Nem tudtam, hogy ezredesnek kell lenni.
Itt még a századosság is arrébb van
|
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
akácfa45
2018-07-12 15:42:25
|
57
|
H netán akad egy segítőkész fórumozó, kérem a szöveg mellé egy Real Madridos színes feliratot feltenni sziveskedjen, mert igy nagyon eltűnik. Próbálkoztam, de net analfabéta is vagyok.
Előre is ( ?) köszi
Mi várható attól, aki úgyüt be egy szöget a falba, hogy téglát ér. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|