Keresés

Részletes keresés

Marsama Creative Commons License 2018-07-12 15:51:24 58

Van egy ilyen topik is, el classicók alatt érdemes írni, de akkor máskor is lehetne:

 

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9042842 (én csináltam hozzá a bannert május elején)

A hozzászólás:
akácfa45 Creative Commons License 2018-07-12 12:36:38 55

Előrehoztam valahonnan a   mélyből.

Mivel Ronaldo elment a Juventusba, nem kivánom tovább reklámozni. 

 

Jövő hónapban kezdődik a spanyol bajnokság, kell nekem egy fórum, ahol irhatok kedvenc  csapatomról. 

Nem zavar, ha van  egy másik Real Madrid fórum is, nyilván sok témában eltér a véleményük.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!