Keresés

Részletes keresés

japipapi Creative Commons License 2018-07-02 21:21:37 22613

Nem lesz bajuk, de azért igyekezz haza. 

 

A hozzászólás:
Hukszosz Creative Commons License 2018-07-02 17:44:58 22612

Udv, erdeklodom, hogy mennyi ideig maradhat keles utan a csibe a keltetogepben? Dolgozom napkozben, este erek haza. Ha delelott kelnenek ki nem lesz bajuk amig hazaerek?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!